Disney On Ice - zaczarowany świat Disneya na lodzie w 5 polskich miastach

Bohaterowie najpopularniejszych animacji Disneya i Pixara, popisy znakomitych łyżwiarzy, olśniewająca scenografia, przepiękne piosenki – to wszystko w jednym widowiskowym show! Tegoroczna edycja Disney On Ice zawita do pięciu miast: Warszawy, Krakowa, Łodzi, Gdańska i Katowic.

Światy pełne magii

W kolejnej odsłonie spektakularnego wydarzenia na lodowej tafli zobaczymy Elsę i Annę – uwielbiane siostry z przebojowego filmu „Kraina Lodu”. Towarzyszyć im będą Złomek i Zygzak McQueen, przezabawni bohaterowie „Aut”, Chudy i Buzz Astral z „Toy Story 3”, rudowłosa Ariel z „Małej syrenki” oraz kultowe postacie z klasycznych animacji Disneya: Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald i Goofy. Wszyscy widzowie niezwykłego przedstawienia – ci młodsi i ci starsi – będą mogli wyruszyć w emocjonującą podróż po zaczarowanych światach znanych z ich ukochanych filmów. Odwiedzą Arendelle – fantastyczne zimowe królestwo – by przeżyć niecodzienną przygodę; zobaczą ekstremalne wyczyny na torach wyścigów samochodowych; sprawdzą, co dzieje się w pokoju Andy’ego i zanurkują do podwodnej, rozśpiewanej krainy zamieszkanej przez syreny.

 

Wspólna zabawa

W ramach tegorocznej edycji rewii Disney On Ice publiczność usłyszy największe muzyczne hity z filmów Disneya. Nie zabraknie oczywiście przeboju „Mam tę moc”. Uczestnicy widowiska zyskają wyjątkową szansę, by wspólnie z bohaterami zaśpiewać najbardziej lubiane piosenki. Będą mogli podziwiać też energiczne choreografie, a dopracowane kostiumy i zmieniająca się dynamicznie scenografia z pewnością oczarują najmłodszych. Niesamowite, magiczne show to świetna okazja do spędzenia czasu z najbliższymi i zapewnienia swoim pociechom dawki emocjonujących wrażeń. Disney On Ice pozwala całym rodzinom na przeżycie cudownej przygody, która pozostawi po sobie przepiękne wspomnienia.

 

5 polskich miast, 45 spektakli

Rewię Disney On Ice zobaczymy w 5 polskich miastach: w Warszawie, w Krakowie, w Łodzi, w Gdańsku i w Katowicach. Od 8 do 12 listopada spektakle będą odbywać się w warszawskiej Hali Torwar, od 17 do 19 listopada łyżwiarze i ulubione postacie Disneya pojawią się w krakowskiej Tauron Arenie. Łódzka Atlas Arena zamieni się w zaczarowaną krainę na dwa dni: 21 i 22 listopada. Występy w gdańskiej Ergo Arenie można podziwiać od 24 do 27 listopada. W katowickim Spodku spektakularne przedstawienie zobaczymy od 1 do 3 grudnia. W ramach tegorocznej edycji wydarzenia dla wszystkich miłośników Disneya przygotowano aż 45 spektakli. Rewia cieszy się dużą popularnością, dlatego nie warto zwlekać z kupnem biletu do ostatniej chwili.

Disney On Ice to rewelacyjne, porywające show, które zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Wydarzenie stwarza okazję do wspólnej zabawy z popularnymi postaciami z najnowszych i klasycznych animacji. Uczestnicy mogą śpiewać, podziwiać zjawiskowe popisy łyżwiarskie i wyruszyć w niesamowitą podróż do fantastycznych światów. Mają szansę przeżyć magiczną przygodę, a później dzielić piękne wspomnienia z całą rodziną.

Jeśli uwielbiasz animacje Disneya albo chcesz zapewnić swoim najbliższym moc niezapomnianych wrażeń, sprawdź bilety na Disney On Ice w alebilet.pl.

Livemag.pl | Magazyn lifestylowy