Targi mody w Niemczech

Interesujesz się modą i chciałabyś wybrać się na jakiś szerzej zakrojony event w Niemczech? Poniżej przedstawiamy dwie godne uwagi propozycje.

Dlaczego warto pojechać na targi mody?

Targi mody organizowane w Niemczech dostarczają okazji nie tylko do zachwycania się pięknymi kreacjami najbardziej prestiżowych marek, ale i dają realną możliwość nabycia luksusowej i wysokojakościowej odzieży po obniżonej cenie. Dlatego jeśli jesteś fanką mody, kolekcjonujesz magazyny podejmujące tę tematykę i śledzisz na bieżąco programy telewizyjne z nią powiązane – koniecznie powinnaś wybrać się na jedno z kilku takich wydarzeń, organizowanych rokrocznie w Niemczech. Na targach prezentowane są zarówno ubrania damskie, jak również męskie oraz dziecięce. Rozpiętość stylowa również jest dość szeroka – pokazy promują zarówno stroje eleganckie i formalne, jak również kreacje casulowe oraz streetwearowe. Poniżej zaprezentujemy dwa najważniejsze eventy.

 

Bread&Butter

Targi Bread&Butter odbywają się na rozległym lotnisku Tempelhof, usianym niezliczoną ilością butików, zajmujących się sprzedażą odzieży z sektorów: denim, street fashion, sportswear, function wear oraz casual. To właśnie tutaj kupisz najnowsze i najciekawsze kreacje. Jest co zjeść i gdzie usiąść, dlatego uczestnictwo w tym evencie na pewno pozostawi po sobie miłe wspomnienia. W charakterze ciekawostki warto nadmienić, że nie tylko ubrania oraz odzieżowe dodatki zasługują tutaj na uwagę – również stylowe i osobliwe manekiny skupiają na sobie spojrzenia przechodniów.

 

Premium

Targi Premium dają możliwość zobaczenia i nabycia produktów odzieżowych z wyższej półki. Przy czym nie chodzi tu tylko o stroje formalne i eleganckie. Eksponowane są również ubrania noszone na co dzień oraz stylizacje casualowe. Wspólnym mianownikiem wszystkich kreacji jest dobór wysokiej jakości materiałów oraz precyzja wykonania. W przerwach między pokazami wygłaszane są interesujące i bogate merytorycznie wykłady, m. in. na temat powstawania poszczególnych ubrań.

 

Busy do Niemiec

Jeśli przemawia do Ciebie idea targów mody i chciałabyś się na taki event wybrać za granicę, skorzystaj z usług firmy Beata Bus, która oferuje przewozy do Niemiec.

Livemag.pl | Magazyn lifestylowy