Wybielanie zębów: czy daje efekty?

Zależy Ci na pięknym, olśniewającym uśmiechu? Masz do wyboru dwie opcje: przeprowadzić kosztowny zabieg dentystyczny lub wybielić zęby samemu, przy użyciu Coco White Mint.

Półki w sklepach z asortymentem higienicznym uginają się od preparatów do wybielania zębów. Należy jednak pamiętać, że zdecydowana większość z nich ma w swoim składzie szkodliwe dla zdrowia jamy ustnej substancje. Dlatego jeśli już decydujesz się na wybielanie zębów, używaj do tego celu jedynie naturalnych produktów, co do których będziesz mieć pewność, że Ci nie zaszkodzą. Takim właśnie w stu procentach naturalnym specyfikiem jest proszek Coco White Mint. Dlaczego warto go używać? Czy nie powoduje żadnych skutków ubocznych? Na te oraz inne pytania odpowiadamy poniżej.

 

Coco White Mint – co to takiego?

Coco White Mint to sproszkowany, utleniony węgiel coco, który podczas mycia zębów łączy się z cząsteczkami osadów i toksyn i wypłukuje je z jamy ustnej. Jest bardzo drobny, nie podrażnia zębów ani dziąseł. Dzięki odrobinie mięty działa odświeżająco i antybakteryjnie. Przy regularnym stosowaniu przynosi trwałe i zauważalne efekty. Pierwsze zmiany widać już zaledwie po 3 dniach użytkowania. Masz problem z przebarwieniami? Szukasz środka, który rozjaśni Twój uśmiech, nie powodując żadnych skutków ubocznych? Proszek Coco White Mint wybiela zęby skuteczniej niż schemizowane preparaty niewiadomego pochodzenia, których mamy w sklepach na pęczki.

Na jego korzyść przemawia również to, że w przeciwieństwie do wielu innych specyfików tego typu nie tylko wybiela zęby, ale również poprawia stan zdrowia jamy ustnej. Aktywny węgiel usuwa przebarwienia, toksyny, płytkę nazębną, przeciwdziała infekcjom oraz stanom zapalnym dziąseł, neutralizuje poziom pH w ustach. 60 g proszku wystarcza na 220 szczotkowań, czyli na ponad 4 miesiące.

 

Wybielanie zębów w domu przy użyciu proszku Coco White Mint daje szybkie i trwałe efekty. To jeden z najlepszych środków wybielających na rynku. Za tę cenę nie znajdziecie skuteczniejszego i zdrowszego specyfiku. Jeśli nie masz zaufania do tego typu produktów, możesz kupić na próbę małą ilość i przekonać się, że to rzeczywiście działa: https://starsmile.pl/produkt/coco-white-mint-aktywny-wegiel/.

 

Livemag.pl | Magazyn lifestylowy