Nowe mieszkania na warszawskiej Pradze są bardzo modne. Przed zakupem zobacz opinie o deweloperze

Jesteś zainteresowany/a kupnem mieszkania na warszawskiej Pradze? Sprawdź najpierw wiarygodność deweloperów.

Dlaczego warto zamieszkać na warszawskiej Pradze?

Na warszawskiej Pradze wybudowano w ostatnim czasie nowe bloki, które czekają na swoich mieszkańców. Najciekawsze oferty deweloperów można przejrzeć na stronie http://www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl/. Atutem tych mieszkań jest nie tylko nowoczesny i funkcjonalny wystrój, ale również stosunkowo niska cena. Coraz więcej firm inwestuje w budowę nieruchomości właśnie w tej dzielnicy. Osiedla są ogrodzone i strzeżone, w budynkach znajdują się komórki lokatorskie oraz garaże podziemne.

W porównaniu z innymi warszawskimi dzielnicami Praga jest dzielnicą bezpieczną. Statystyki wskazują, że wprowadzają się tutaj w szczególności rodziny z dziećmi, dla których bezpieczeństwo jest priorytetem. Poza tym warto również nadmienić, że południowa część Pragi jest doskonale skomunikowana z centrum. Rozległa infrastruktura tramwajowa oraz autobusowa pozwala na swobodne przemieszczanie się między różnymi punktami miasta. Na uwagę zasługują też liczne ścieżki rowerowe oraz tereny zielone, a także bezpośrednia bliskość takich obiektów jak Stadion Narodowy czy Teatr Powszechny. To kolejny powód, dla którego liczni mieszkańcy osiedlają się właśnie na Pradze.

 

Sprawdź dewelopera

Załóżmy, że zdecydowałe/aś się już na kupno mieszkania. Zanim jednak podpiszesz z deweloperem umowę, nie zapomnij sprawdzić jego wiarygodności. Przejrzyj internetowe fora dyskusyjne, na których pojawiły się komentarze dotyczące interesującej cię firmy. Wprawdzie nie każda ocena może być miarodajna, ale jeśli powtarzają się pozytywne opinie, można przypuszczać, że firma zasługuje na zaufanie. Aby jeszcze się upewnić, sprawdź w Krajowym Rejestrze Długów, czy na deweloperze, z którym zawrzesz umowę, nie ciążą żadne zaległe zobowiązania. Warto też przeprowadzić kilka rozmów z jego dotychczasowymi klientami: czy są zadowoleni z użytkowanych lokali? Czy po upływie pewnego czasu budynek nie ujawnił rażących błędów konstrukcyjnych? Są to ważne informacje, które warto pozyskać. Dopiero po takim researchu można bez obaw zdecydować się na zakup mieszkania.

 

Livemag.pl | Magazyn lifestylowy