Polska szkółka narciarska we włoskich Alpach

Jeśli jesteś amatorem sportów zimowych; jeśli lubisz dobrze zjeść i być dobrze ugoszczonym, a ponadto chciałbyś wypocząć i nabrać energii, to koniecznie musisz się przekonać, co kurorty we włoskich Alpach mają do zaoferowania!

 

Nowoczesny wypoczynek

Wybór włoskich Alp na miejsce zimowego odpoczynku wydaje się wielu osobom wyborem oczywistym. O walorach tego magicznego miejsca decydują nie tylko fenomenalne, wiecznie zaśnieżone stoki, ale również liczne lokale gastronomiczne, w któych można skosztować specjałów tradycyjnej włoskiej kuchni, oraz znana na całym świecie gościnność autochtonów. Kto mógłby oprzeć się prawdziwej włoskiej pizzy czy delikatesowym makaronom?

Co więcej, znużeni po uciechach na stoku turyści skorzystać mogą z wielu atrakcji z kategorii spa&wellness. Masaże, kąpiele czy wizyty u kosmetyczki będą niezwykle odprężającą częścią wypoczynku, która wynagrodzi nam stokowe trudy i przygotuje na kolejny dzień.

 

Szkółka narciarska

Jeśli dawno nie zjeżdżałeś na nartach, możesz zawitać do jednej ze szkółek narciarskich, gdzie profesjonalna kadra przypomni Ci najważniejsze tajniki narciarstwa. Polska szkółka narciarska o nazwie Ski2Sky oferuje naukę jazdy oraz doszkalanie poznanych technik. Instruktorzy w kurortach takich jak Folgarida dbają o bezpieczeństwo kursantów i przekazują fachową wiedzę. Więcej informacji o ofercie szkółki i opiece instruktorów w Folgaridzie znajdziesz pod adresem http://ski2sky.pl/folgarida/

 

Zwróć uwagę na horyzont

Narty w Alpach nie ograniczają się jedynie do zaliczania kolejnych zjazdów, których skądinąd jest tu całkiem sporo. Dają również niepowtarzalną okazję do oglądania niezwykle malowniczych krajobrazów. Podczas jazdy gondolami na szczyt zobaczyć możemy niespotykane w polskich górach widoki. Piękno przyrody przenika się tutaj z nowoczesnością, górski zimowy pejzaż urozmaicają liczne monumentalne budowle. Nowoczesny styl oparty na budowlach ze szkła czy betonu zostaje w pamięci na długie lata.Atrakcje na stoku

Wyjazd na narty do Włoch jest dla wszystkich amatorów narciarstwa niczym wyjazd do raju. Narciarze mają do dyspozycji dziesiątki, a nawet setki kilometrów tras zjazdowych, które różnią się między sobą zarówno stopniem trudności, jak i różnorodnością terenu. Folgarida, jak i inne kurorty, zdecydowanie przewyższa te polskie, gdzie nigdy nie mamy pewności, czy warunki będą sprzyjające.

Polska szkółka narciarska Ski2Sky oferuje kompleksową naukę jazdy na nartach w wielu kurortach - poznaj pełną ofertę.

 

Livemag.pl | Magazyn lifestylowy