Instytut Biznesu i Metoda Ossolińskiego: sposób na dodatkową pensję bez wychodzenia z domu

Czy słyszałeś już o najnowszej metodzie zarabiania dodatkowych pieniędzy bez wychodzenia z domu? Jeśli nie, przeczytaj dokładnie i zacznij już teraz, zanim wyprzedzą Cię inni.

Opcje nową giełdą

Metoda inwestowania w opcje binarne coraz szybciej podbija serca użytkowników na całym świecie. Dlaczego? To proste. Zasady inwestowania są podobne do gry na giełdzie, jednak znacznie łatwiejsze i nie wymagają specjalistycznej wiedzy. Co więcej, zarabianie można zacząć nawet od inwestowania bardzo małych kwot, np. 50 zł miesięcznie, ponieważ przyrost zysków jest systematyczny i płynny.

Jedyne, czego potrzeba, to ok. 1 godziny dziennie, dostępu do Internetu oraz nieco cierpliwości. Już po kilku tygodniach, nasze zarobki na opcjach powinny wynosić średnio 200 zł dziennie, chociaż to nie koniec możliwości. Doświadczeni gracze zarabiają nawet ok. 800 zł dziennie.

Inwestycja w opcje binarne to doskonała metoda zarabiania przede wszystkim dla osób, które większość czasu spędzają w domu - między innymi młodych matek, osób pracujących z domu i emerytów. To sprytne rozwiązanie także dla tych, którzy szukają sposobu na dodatkowy zarobek poprzez zatrudnienie na drugi etat, jednak bez konieczności harowania po kilkanaście godzin dziennie.

 

Na czym to polega? Jak zacząć?

Zasada jest prosta. Wystarczy założyć konto na specjalnej platformie internetowej i poświęcić około 1 godzinę dziennie na obserwację cen aktywów (walut, akcji, towarów). Na tej podstawie przewidujemy czy cena danego aktywu wzrośnie czy zmaleje. Zarabiamy na każdej prawidłowo przewidzianej operacji. Oczywiście na rynku istnieje kilka instytucji zajmujących się doradztwem z zakresu opcji binarnych (podobnych jak brokerzy na giełdzie), dlatego inwestycję w opcje może zacząć każda osoba, nawet bez wykształcenia ekonomicznego.

Jedną z najpopularniejszych instytucji tego rodzaju jest Instytut Biznesu, w którym stosuje się metodę Grzegorza Ossolińskiego – polskiego doradcy biznesowego i trenera finansów, który dorobił się majątku właśnie na opcjach binarnych, zanim ktokolwiek w Polsce w ogóle o nich słyszał.

Do Instytutu może przystąpić każdy, kto ukończył osiemnasty rok życia i nie zarabia powyżej 15 000 zł. Więcej informacji o samej metodzie i zapisach do Instytutu znajdziesz na stronie Instytutu Biznesu. Zapisy ograniczone, decyduje kolejność zgłoszeń.

Livemag.pl | Magazyn lifestylowy