Szczoteczka elektryczna rewolucją w dbaniu o zdrowe zęby

Od momentu powstania - stworzyła nową jakość dbania o uzębienie. Dziś po szczoteczkę elektryczną sięgają wszyscy: dorośli, dzieci, osoby starsze. Czy to urządzenie rzeczywiście ma same zalety?

Elektryczna szczoteczka do zębów służy zarówno tym, którzy mają zdrową jamę ustną, oraz tym mniej szczęśliwym, którzy borykają się z różnymi dolegliwościami stomatologicznymi. To urządzenie uniwersalne, proponowane w różnych zestawach, wariantach, z możliwością wyboru wśród wielu wbudowanych opcji. Śmiało można powiedzieć, że wynalezienie szczoteczki elektrycznej diametralnie zmieniło podejście do higieny jamy ustnej milionów ludzi na całym świecie.

 

Idealna dla każdego!

Szczoteczka elektryczna może być używana przez każdego. Przede wszystkim doskonale służy osobom dorosłym, oferując doskonałe oczyszczanie jamy ustnej i wiele wbudowanych opcji do wyboru. Masz nadwrażliwe zęby, krwawiące dziąsła? To nie problem! Wybierz szczoteczkę z wbudowanym trybem Sensitive i dobierz do niej delikatną główkę. Szukasz dokładnego oczyszczania? Sięgnij po urządzenie umożliwiające pracę w programie Deep Clean, by cieszyć się nieskazitelnymi zębami. 

Dzieci o wiele chętniej sięgają właśnie po szczoteczki elektryczne. Z jednej strony są one dla nich funkcjonalne - mają małe, miękkie główki, niewielkie antypoślizgowe rączki. Z drugiej - producenci dbają o to, by szczotkowanie było dla malucha zabawą. Wbudowane w szczoteczkę mechanizmy grające czy też możliwość połączenia urządzenia z aplikacją zachęcą każdego malucha do umycia zębów. Rączki w kształcie ulubionych bajkowych postaci sprawią, że szczotkowanie stanie się połączeniem przyjemnego z pożytecznym.

Szczoteczka elektryczna to także idealny wybór dla osób starszych, niepełnosprawnych, z zaburzeniami funkcji motorycznych. Korzystanie z takiego urządzenia nie wymaga przyswojenia odpowiedniej techniki szczotkowania zębów, szczoteczka sama odmierza czas, który należy przeznaczyć na mycie, a także informuje o zbyt mocnym nacisku na ząb. Nie ma szans, by uzębienie nie zostało dokładnie oczyszczone.

 

Dokładnie usuwa płytkę nazębną

Szczoteczka elektryczna, w zależności od wybranego rodzaju, może rozwinąć prędkość główki od 8 000 do nawet 40 000 ruchów na minutę. Ma niewielką końcówkę z miękkim włosiem, która umożliwia docieranie do wszystkich trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej, a także efektywne czyszczenie dziąseł. Szczoteczki elektryczne znajdziemy w sklepie denthelp.pl Badania potwierdzają, że usuwają one znacznie więcej płytki nazębnej od szczoteczek mechanicznych i zapobiegają rozwojowi próchnicy.

 

Właściwości wybielające szczoteczki elektrycznej

Dzięki unikalnym, szybkim ruchom oraz oczyszczaniu nawet najdalszych zakątków jamy ustnej szczoteczka elektryczna usuwa powierzchowne przebarwienia, dając efekt rozjaśnionych zębów. Można go wzmocnić, wybierając urządzenie pracujące w trybie Whitening, w którym główka szczoteczki wykonuje więcej ruchów, a także dzięki wybielającej końcówce.

Przestań się wahać nad zakupem elektronicznej szczoteczki do zębów - wybierz idealną dla siebie i dołącz do milionów zadowolonych użytkowników na całym świecie!

Livemag.pl | Magazyn lifestylowy