Eleganckie ubrania dla dzieci

Dzieci już same w sobie są piękne i urocze, ale o ileż przyjemniej jest na nie popatrzeć, gdy ubierzemy je w eleganckie, szykowne wdzianka! Kapryśny bobas staje się wtedy małym dżentelmenem, energiczna dziewczynka – wdzięczną i pełną blasku księżniczką.

Jakkolwiek na co dzień rodzice nie deliberują raczej godzinami nad tym, jak ubrać swoją pociechę, to jednak zdarzają się niekiedy uroczystości, przyjęcia i spotkania, które wymagają od obecnych odświętnego, eleganckiego ubioru. Jakkolwiek wymóg ten nie odnosi się raczej do kilkuletnich brzdąców, którym pozwala się w tym względzie na większą swobodę, to jednak przyodzianie swojego dziecka w stylowe, wytworne wdzianko z całą pewnością nada uroczystości czy przyjęciu bardzo miły akcent. Czy zastanawialiście się już, w co ubierzecie swoją latorośl, gdy nadarzy się specjalna okazja?

 

W co ubrać dziewczynkę?

Rynek odzieży dziecięcej jest niezwykle bogaty i oferuje naprawdę wiele rozmaitych wariantów, nad którymi warto się zastanowić. Rodzice mają do wyboru różnego rodzaju sukienki oraz uroczyste szaty przeznaczone na specjalne okazje. Ciekawe kreacje można znaleźć np. na stronie firmy Petite Maison, produkującej eleganckie ubrania dla dzieci. W ofercie sklepu mieszczą się nie tylko różnokolorowe sukienki o rozmaitych krojach, ale również bardzo gustowne szaty do chrztu. Ubranka wykonane są z naturalnych materiałów (m. in. z tafty, jedwabiu, satyny, organzy, wełny, tiulu i koronki), które są delikatne w dotyku i pozwalają skórze oddychać. Zdobią je bardzo ładne haftowane wzory oraz błyszczące aplikacje z kryształków. Dziewczynka ubrana w taki strój z pewnością olśni każdego, kto tylko na nią spojrzy.

 

W co ubrać chłopca?

Nie tylko kilkuletnie przedstawicielki płci pięknej mogą wyglądać olśniewająco – sklepy z odzieżą dziecięcą wychodzą również naprzeciw oczekiwaniom tych rodziców, którzy wychowują chłopców. Jak się okazuje, przywilej bycia dżentelmenem przysługuje także tym najmłodszym mężczyznom. Rodzice mogą dowolnie wybierać między różnego rodzaju garniturami, szytymi specjalnie z myślą o kilkuletnich szkrabach. Jakkolwiek jest to odzież jak najbardziej elegancka, to równocześnie ma wysokie walory praktyczne: nie krępuje ruchów i jest niezwykle przyjemna w noszeniu. Produkty najlepszych marek wykonywane są m. in. z włoskiej wełny, jedwabiu, lnu i szantungu. Wariantów kolorystycznych jest naprawdę sporo, dzięki czemu można ubrać chłopca zgodnie ze swoimi upodobaniami estetycznymi.

 

Elegancja nie jest zarezerwowana wyłącznie dla dorosłych. Może być również udziałem naszych najmłodszych pociech, a wtedy staje się czymś więcej, bo ożywia ją naturalna dziecięca wrażliwość i naiwność. Ubierajmy więc dzieci w garnitury i odświętne sukienki, nie szczędźmy starań, aby wydobyć z nich to, co mają w sobie najlepszego, a co szczególnie wyraźnie objawia się w połączeniu z eleganckim strojem.

 

fot. petitemaison.pl

Livemag.pl | Magazyn lifestylowy