Najpopularniejsze gadżety do smartfona – podrasuj swój telefon

Liczne możliwości smartfona uda się łatwo rozwinąć przy pomocy najróżniejszych gadżetów. Poznaj najpopularniejsze akcesoria zwiększające funkcjonalność mobilnych urządzeń i ułatwiające korzystanie z nich.

Uchwyt samochodowy

Ten przydatny gadżet pozwala na ustabilizowanie telefonu w samochodzie. Dzięki niemu można bezproblemowo korzystać z nawigacji GPS. Decydując się na zakup uchwytu, sprawdź kilka istotnych parametrów: jego rodzaj, miejsce montażu oraz typ. Co do rodzaju, w sprzedaży dostępne są uchwyty uniwersalne oraz dostosowane do konkretnych smartfonów. Drugi parametr określa, gdzie można zamontować gadżet – np. na desce rozdzielczej albo na kratce wentylacyjnej. Trzeci pozwala wybierać między uchwytami pasywnymi i aktywnymi.

 

Folie ochronne i szkła hartowane

Ekrany naszych smartfonów ciągle narażane są na zarysowania i stłuczenie. Warto wobec tego zadbać o należytą ochronę wyświetlacza. Folia o odpowiednich właściwościach lub szkło hartowane okaże się dobrym wyborem. Jeżeli Twój smartfon ulegnie awarii, np. będzie miał uszkodzony albo zalany ekran, warto odwiedzić serwis telefonów. Z ofertą specjalistów od naprawy usterek możesz zapoznać się na stronie https://wymien-szybke.pl/telefony.html. Serwis telefonów w Warszawie wykorzystuje w swojej pracy nowoczesne narzędzia i stale poszerza zakres usług. Warto zaufać doświadczeniu ekspertów, którzy w możliwie krótkim czasie przywrócą zepsutemu smartfonowi sprawność.

 

Etui lub case

Naprawa telefonów komórkowych w serwisie to ostateczność. Znacznie lepiej zapobiegać awariom, kupując folie ochronne czy szkło hartowane, a także popularne pokrowce i etui.  Poszczególne egzemplarze różnią się między sobą stylem i kolorem, a przede wszystkim budową. Wymienić tu możemy np. etui silikonowe, czyli zwykłe nakładki montowane na tylnej obudowie smartfona, oraz bumpery – ochronne ramki, które odkrywają przód i tył telefonu, chroniąc wyłącznie krawędzie przed zadrapaniami. Możemy nabyć także etui-portfel – całkowicie zabudowany pokrowiec, posiadający dodatkowe przegródki z podstawką. Warto pamiętać, że etui pozwala na spersonalizowanie smartfona. Dzięki temu gadżetowi wyrazimy swoją osobowość, zaprezentujemy światu swoje zainteresowania, a nawet uzupełnimy ubiór.

 

Powerbank

Każdy dobry serwis smartfonów ma w swojej ofercie praktyczne gadżety. Do najpopularniejszych z nich należą powerbanki. Akcesoria te przydają się w sytuacji, gdy zabraknie energii w telefonie. Przy zakupie powerbanku warto zwrócić uwagę na pojemność ogniwa, liczbę portów USB oraz natężenie ładowania. Jeśli często korzystasz z urządzeń mobilnych, wybierz gadżet z funkcją szybkiego ładowania.

 

Ze smartfonów korzystamy codziennie. Wiele osób nie wyobraża sobie funkcjonowania bez nich w dzisiejszym świecie. Nie dziwi więc fakt, że na rynku mamy tyle gadżetów. Do najpopularniejszych z nich należą uchwyty, folie ochronne, szkło hartowane, etui oraz powerbanki. Wszystkie opisane akcesoria zwiększają komfort korzystania z telefonów, poszerzając zakres oferowanych przez te ostatnie możliwości.

Livemag.pl | Magazyn lifestylowy