Narty we Włoszech - przyjazna szkółka w Marillevie

Jazda na nartach stała się w ostatnich latach bardzo popularna wśród Polaków. Stoki w Polsce pełne są narciarzy, jeśli tylko leży na tych stokach odpowiednia ilość śniegu. Niestety często go brakuje. Wówczas można wybrać się na narty za granicę, np. do Włoch.

 

Wyjazd do Włoch na narty

Jeśli wybieramy się na narty do Włoch, powinniśmy wybrać najlepszy dla nas kurort. W tym kraju funkcjonuje wiele bardzo dużych kurortów, w których zawsze jest mnóstwo ludzi. Jeśli szukamy nie tylko mocnych narciarskich wrażeń, ale również towarzystwa, powinniśmy wybrać jedno z takich miast.

Jeśli natomiast chcemy nawiązać kontakt z ludźmi i dobrze się pobawić, ale chcemy też mieć możliwość zaznania spokoju, kiedy tylko tego zapragniemy, wybierzmy jedną z nieco mniejszych miejscowości turystycznych. Taką miejscowością jest np. Marilleva, znana Polakom już od dosyć dawna.

 

Szkółka narciarska Marilleva

W tym spokojnym i malowniczym miejscu bez problemu możemy nauczyć się jazdy na nartach z pomocą polskich instruktorów. Ski2Sky to nazwa polskiej szkółki narciarskiej, która właśnie tam organizuje kursy dla każdego. Instruktorzy z doświadczeniem i uprawnieniami zajmują się grupami dzieci, młodzieży oraz dorosłych bez względu na stopień umiejętności technicznych. Jazda na nartach ma być przyjemnością, a nie męką. Aby pobyt w  Marillevie wydał plony, skorzystaj z oferty szkółki narciarskiej: http://ski2sky.pl/marilleva/

 

Pobyt w Marillevie

Niech nikogo nie zwiedzie to, że Marilleva to raczej niewielka miejscowość. Jest tu bowiem wiele miejsc do jazdy na nartach. Trasy są ulokowane zarówno w samym centrum miejscowości, jak i w innych, okolicznych miejscowościach. W okolicy istnieje cały kompleks kurortów, w którym są trasy narciarskie o łącznej długości  kilkudziesięciu kilometrów.

Włochy to bez dwóch zdań bardzo dobre miejsce na spędzenie zimowego urlopu. W Polsce niestety nigdy nie możemy być pewni, czy pogoda pozwoli nam pojeździć na nartach. Ponadto we Włoszech jest o wiele więcej ciekawych tras. Wydaje się więc, że jeśli faktycznie chcemy zaznać emocji narciarskich, powinniśmy wybrać się na narty poza granice naszego kraju. W Polsce bowiem emocji tych raczej nie zaznamy. Włochy to strzał w dziesiątkę bez względu na wiek i umiejętności narciarskie.

 

Livemag.pl | Magazyn lifestylowy